هستم، در دسته ی

روش کار سایت استادکارُ شاگرد

 • در یک جمله خلاصه، کاری که سایت استادکارُ شاگرد می کند این است که پیوند بین استادکارها و شاگردها را برقرار می کند. یعنی علاقه مندانی که می خواهند در یک رشته مثلاً برق ساختمان یا دوربین های مداربسته کارآموزی کنند و کار را نزد یک استادکار یاد بگیرند و درآمدی هم داشته باشند، در این سایت ثبت نام می کنند و اطلاعات تماس خود را وارد می کنند، آنگاه استادکارهایی که نیاز به شاگرد دارند به سایت مراجعه می کنند و در میان شاگردها جستجو می کنند و با توجه به شهر، سن، سوابق کاری و… یک شاگرد را انتخاب می کنند و با او تماس می گیرند. شما می تواند در تمامی مشاغلی که به نوعی رابطه استاد و شاگردی دارند درخواست ثبت آگهی کنید. مشاغلی مثل:

  • برقکار ساختمان
  • برقکار صنعتی
  • لوله کش آب
  • لوله کش گاز
  • تعمیرکار آیفون
  • تعمیرکار خودرو
  • گچ کار ساختمان
  • سنگ کار ساختمان
  • کاشی کار
  • تعمیرکار برق خودرو
  • نصاب دوربین مداربسته
  • و …..

  پس اگر شما هم می خواهید در زمینه ای دوران کارآموزی را بگذرانید یا به اصطلاح شاگردی کنید، فرم زیر را پر کنید تا آگهی شما در سایت منتشر شود.

  ثبت آگهی شاگرد

   

  همچنین استادکارها هم می توانند آگهی خود را ثبت کنند و در آگهی خود ذکر کنند که دنبال یک شاگرد با فلان مشخصات می گردند. آنگاه شاگردها و کارآموزان علاقه مند می توانند در بخش استادکارها جستجو کنند و یک استادکار را بسته به شهری که در آن زندگی می کنند پیدا کنند و با او تماس بگیرند. پس اگر شما هم استادکار هستید و به دنبال شاگرد می گردید، آگهی خود را در فرم زیر ثبت کنید.

  ثبت آگهی استادکار

   

  ما در ابتدا این سایت را فقط برای کاربران سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی طراحی کرده بودیم ولی بعد از آن تصمیم گرفتیم که اجازه ثبت آگهی برای تمام مشاغلی را که رابطه استادُ و شاگردی بین آنها برقرار است، بدهیم. تا افراد بتوانند در تمام رشته ها ثبت نام کنند.

   

  ایده راه اندازی این سایت زمانی به ذهن ما رسید که هر روز تماس های زیادی از طرف کاربران سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی دریافت می کردیم، مبنی بر اینکه “خب ما با مطالعه کتاب ها و مطالب آموزشی شما، برق ساختمان و دوربین های مداربسته را به صورت تئوری یاد گرفته ایم، آیا امکان دارد که اکنون در تیم شما کار کنیم و کار را بصورت عملی هم یاد بگیریم؟” . و در مقابل استادکارهایی در بخش دیدگاه ها، آگهی نیاز به شاگرد را ثبت می کردند و از ما می خواستند که اجازه انتشار آن را در سایت آموزش برق ساختمان بدهیم، تا بتوانند در شهری که زندگی می کنند، شاگرد پیدا کنند. گفتیم بهتر است که سایتی مجزا برای این کار ایجاد کنیم تا بتوانیم پیوند بین این استادکارها و کارآموزان را برقرار کنیم.

   

  ثبت آگهی در سایت استادکارُ شاگرد رایگان است، پس شما نیز هم اکنون آگهی خود را ثبت کنید.

  روش حذف آگهی از سایت استادکار شاگرد:

  جهت حذف آگهی خود از سایت استادکار شاگرد، کافیست با همان شماره ای که در سایت آگهی خود را ثبت کرده اید، کلمه DELETE را به شماره 09194053853 پیامک کنید.

   

  جهت هر گونه تماس یا گزارش از ایمیل زیر استفاده کنید.

  [email protected]

   
سایت استادکارُ شاگرد، کاری دیگر از تیم آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی ست و هدف این سایت ایجاد پیوند بین شاگردها و استادکاران عزیز در تمام مشاغل اجرایی و فنی‌ست. سایت استادکارُ شاگرد هیچگونه منفعتی از پیوند شما نمی‌برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد. ما هیچ کدام از شاگردها یا استادکارهایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند را نمی‌شناسیم و از صحت آگهی ها اطلاعی نداریم. این وظیفه خود شما کاربر گرامیست که بعد از ملاقات حضوری با شخص مورد نظر از صحت گفتار ایشان اطمینان پیدا کنید. خوشبختانه تا به امروز هیچ گزارشی مبنی بر سوء استفاده از کاربران به دست ما نرسیده ولی کار از محکم کاری عیب نمی کند.
با تشکر: مرادی ، مدیر " سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی " و " سایت استادکار شاگرد "
آدرس ایمیل جهت هرگونه ارتباط با مدیریت سایت: [email protected]